Připravili jsme pro Vás nový web!
Během chvíle na něj budete přesměrováni...

Novinky

Babí léto v Derma Medical Clinic

Připravili jsme pro Vás letní slevy na dermatologické zákroky a plastické operace! Přijďte se k nám poradit a využijte skvělých cen - akce prodloužena do 31. října! 

VÍCE >>

Nyní jsme Derma Medical Clinic!

Klinika Praha Krč mění svůj název na Derma Medical ClinicJsme Vám blíž po celé ČR, otevíráme pro Vás nová centra léčby lupénky v Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Plzni a Hradci Králové. Vyzkoušejte úspěšnou léčbu excimerovým laserem!

VÍCE >>

Zákazníci

Nikdy jsem nevěřila, že bych mohla dosáhnout omlazení pleti bez radikálních zákroků. HydraFacial mi pomohl zbavit se neustálého pocitu zvadlé a stárnoucí kůže v obličeji. 

Hana M., 40 let, Průhonice

Trpím psoriázou již od tří let, za tuto dobu jsem vyzkoušel různé druhy léčby, od pobytu u mrtvého moře přes různé léčitele, až po léčbu v sanatoriu. Po vyzkoušení laseru XTrac , již po třetí aplikaci zaznamenávám změny k lepšímu, a to jak pocitově, tak především viditelně. Tuto léčbu velice doporučuji.

Lukáš V. , 27 let, Praha

Ve svém životě jsem již podstoupila několik zákroků estetické chirurgie, včetně pravidelných injekcí výplní do vrásek. Bála jsem se jakékoli pravidelné péče o obličej, potom jsem ale vyzkoušela HydraFacial a jednoduše jsem mu propadla.

Mahulena J., 51 let, Praha